در خصوص میزان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو معمولا سوال هایی مثل “چه مقدار زمان طول می کشد تا هاشور ابرو کم رنگ شود یا از بین برود” در بین مشتریان و همچنین هنرجویان وجود دارد و یا سوالاتی از این قبیل که چه عواملی بر این روند کم رنگ شدن و یا پاک شدن هاشور ابرو تاثیر دارند” در ادامه مقاله امروز با ما همراه باشید تا پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید.

مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چقدر است؟

معمولا نمی توان زمان دقیقی را عنوان کرد اما بر اساس تجربه و بدون در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر آن، مدت زمان ماندگاری در هاشور ابرو در دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن به ترتیب از یک ماه تا یک سال و از شش ماه تا سه سال است.

همانطور که گفته شد این کار به دو روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می شود که میتوانید در این خصوص مقاله تفاوت میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ چیست؟ را مطالعه کنید. از آن جایی که ابزار مورد نیاز و عمق پوست برای انجام این کار در این دو روش متفاوت است، پس میزان ماندگاری آن ها نیز متفاوت است.

میزان ماندگاری هاشور ابرو در میکروپیگمنتیشن چقدر است

عوامل تاثیرگذار بر مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو

  • نوع پوست : ابتدایی ترین موردی که بر میزان ماندگاری هاشور ابرو تاثیر می گذارد، نوع پوست است. زیرا نوع پوست و رنگ آن در هر فردی تفاوت دارد و به اصطلاح نمی توان برای همه افراد یک نسخه واحد پیچید. اما بر اساس تجربه هرچه پوست چرب تر باشد میزان ماندگاری کاهش می یابد.
  • مهارت پیگمنتران : مهارت و دقت پیگمنت آرتیست بسیار مهم است. زیرا به هر میزانی که مهارت این فرد بیشتر باشد مقدار بیشتری از رنگدانه ها را در عمق درست تری از پوست شما منتقل می کند و به این ترتیب ماندگاری هاشور ابرو بیشتر می شود. پس همیشه سعی کنید کیفیت را بر هزینه مقدم بدانید و هاشور ابرو مناسبی را تجربه کنید.
  • رنگ استفاده شده در هاشور ابرو : طبیعتا اگر رنگ انتخابی برای هاشور تیره باشد ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ های روشن دارد. البته پیشنهاد ما این است که حتما از رنگ های ارگانیک استفاده کنید، شاید ماندگاری کمتری داشته باشند اما به سلامت پوست شما آسیب نمی زنند.
  • حضور فرد در دوره های هورمونی مختلف : در دوران های قاعدگی و شیردهی مادران، به ترتیب به دلایل تغییرات هورمونی در بدن و رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن و یا از بین رفتن هاشور ابرو وجود دارد. به همین دلیل بهتر است که در این دوران ها ابرو های خود را هاشور نکنید.

اما ممکن است از خود بپرسید که به چه روشی میتوان زمان باقی ماندن تاتو ابرو را افزایش داد؟ خب برای این منظور میتوانید مقاله روش های افزایش ماندگاری هاشور ابرو را مطالعه نمائید. در خصوص ماندگاری هاشور ابرو ها شما چه تجربیاتی دارید؟ آیا برای شما در این زمینه مشکلی ایجاد شده است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست