میزان درد میکروپیگمنتیشن یکی از سوالات و نگرانی همه خانم هاست. همه خانم ها میپرسند که آیا درد میکروپیگمنتیشن ابرو زیاد و تحمل نشدنی است یا خیر؟ در این مقاله سعی میشود که در خصوص درد در میکروپیگمنتیشن به صورت کامل صحبت کنیم و مشخص کنیم که در هر ناحیه از کار مثل ابرو، چشم و یا لب آیا درد ایجاد میشود یا خیر و اگر میشود میزان آن چقدر است؟

میزان درد میکروپیگمنتیشن در نواحی مختلف بدن

دوستان عزیز میزان آستانه تحمل درد در افراد مختلف متفاوت است و به همین دلیل به صورت دقیق نمیتوان گفت که آیا این کار برای شما دردناک است یا خیر. تمام توضیحاتی که داده میشود نسبی بوده و با توجه به آمار و بازخورد افراد مختلف است; اما نکته مهم میزان درد و خون ریزی در هنگام انجام کار در نواحی مختلف بدن است که در ادامه توضیح داده میشود:

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و یا خط چشم چقدر است؟

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و یا خط چشم چقدر است؟

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن ابرو چقدر است؟

به جرات میتوان گفت در صورتی که در میکروپیگمنتیشن ابرو از دستگاه های استاندارد و متریال مناسب استفاده شود درد این کار نزدیک به صفر است و شما هیچ سختی و دردی را احساس نمیکنید. همچنین وجود بی حسی های مناسب هم یکی دیگر از دلایلی است که شما به هیچ عنوان دردی در هنگام میکروپیگمنتیشن ابرو نداشته باشید. در خصوص خون ریزی هم هیچ خون ریزی در هنگام این کار اتفاق نمی افتد.

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن لب چقدر است؟

در خصوص میکروپیگمنتیشن لب به دلیل بافت نازکتری که دارد ممکن است تصور کنید درد بیشتری در مقایسه با میکروپیگمنتیشن ابرو ایجاد شود ولی اینطور نیست و فقط ممکن است با کمی سوزش همراه باشد. البته توجه داشته باشید این میزان سوزش با دستگاه میکروپیگمنتیشن و همچنین مواد استفاده شونده و بی حسی ها ارتباط مستقیمی دارد. ولی در حالت کلی میکروپیگمنتیشن لب همانند میکروپیگمنتیشن ابرو دردی ندارد و اگر احساس سوزش هم داشته باشید با بی حسی های موجود به سادگی قابل تحمل خواهد بود. این کار نیز هیچ خون ریزی ندارد.

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و یا خط چشم چقدر است؟

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن ابرو، میکروپیگمنتیشن لب و یا خط چشم چقدر است؟

مقدار درد در میکروپیگمنتیشن خط چشم چقدر است؟

ممکن است فکر کنید که به دلیل بافت بسیار حساس و ظریف چشم و پلک، میکروپیگمنتیشن خط چشم و خط مژه و هاشور زیر چشم حساس و دردناک باشد اما به هیچ وجه دردناک نیست. در حالت کلی چشم ناحیه حساسی است ولی باز هم استفاده از دستگاه های حرفه ای و موارد مناسب میتواند در احساس این درد بسیار تاثیر گذار باشد. در انجام این کار هیچ خون ریزی اتفاق نمی افتد و هیچ دردی نیز احساس نخواهید کرد.

خب دوستان در خصوص درد میکروپیگمنتیشن در نواحی مختلف صورت صحبت کردیم و مشخص کردیم که درد هر یک به چه مقدار و به چه صورت است اما موضوع بسیار مهم آستانه تحمل درد افراد است که برای برخی بسیار کم و برای برخی بالاست. اما به جرات میتوان گفت کار میکروپیگمنتیشن به دلیل ماهیت آن و همچنین استفاده از دستگاه ها و ابزار استاندارد و از همه مهمتر حرفه ای بودن پیگمنتر هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

چطور میتوان درد میکروپیگمنتیشن را به صفر رساند؟

نکته بسیار مهم: در انتخاب پیگمنتر و مرکز خود دقت کنید چرا که کم تجربگی و عدم اشنایی پیگمنتر با شرایط کار میتواند تجربه سختی برای شما رقم بزند. در صورتی که مایل به همکاری با مرکز میکروپیگمنتیشن صدف مرادی هستید میتوانید از بخش رزرو آنلاین خدمات کار مورد نظر خود را رزرو نمائید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست